Партія Регіонів зірвала проведення ІІ-го Відкритого чемпіонату Житомирської області з парашутного багатоборства

Колектив Авіаційно-спортивного центру ім. Валентини Закорецької висловлює рішучий протест у зв’язку з проведенням Партією Регіонів у ніч з 23 на 24 серпня 2012 року фестивалю важких наркотиків «Угар Ангара» на території нашої навчально-тренувальної бази (аеродром «Житомир-Смоковка»).

Організатори цього заходу за підтримки співробітників міліції без нашого відома завезли на аеродром кілька сотень наркоманів та влаштували шабаш, який супроводжувався масовим публічним вживанням наркотиків і актами вандалізму. Як виявилось, ця антисоціальна акція була влаштована на підтримку кандидата в народні депутати по виборчому округу №62 Рижука С.М., який є головою Житомирської обласної державної адміністрації.

Загальновідомо, що Житомирська область посідає одне з першим місць в Україні за рівнем підліткової злочинності та поширенням наркотиків у молодіжному середовищі. Тому головною метою діяльності Авіаційно-спортивного центру ім. Валентини Закорецької з перших днів його існування стала пропаганда здорового способу життя, розвиток авіаційних видів спорту, профілактика підліткової злочинності. За рік нашої роботи понад триста житомирян вперше виконали стрибок з парашутом; стали традицією показові стрибки наших інструкторів на площі обласного центру під час святкових заходів; у жовтні 2011 року проведено І-й відкритий Чемпіонат Житомирської області з парашутного багатоборства.

Вся ця робота проведена без жодної допомоги з боку органів державної влади Житомирщини, переважно коштом самих спортсменів та інструкторів. Наприкінці вересня 2012 року планувалось провести ІІ-й відкритий Чемпіонат Житомирської області з парашутного багатоборства, колективом Авіаспортцентру ім. В.Закорецької була здійснена велика підготовча робота з впорядкування території аеродрому, вивезення сміття, ремонту споруд і приміщень.

Але обласна  й міська влада та місцевий осередок Партії Регіонів, які ані копійки не виділили для підтримки парашутного спорту, знайшли гроші для проведення фестивалю наркоманів. Причому – на місці, що було підготовлено спортсменами власним коштом для проведення чемпіонату з парашутного багатоборства. Всю ніч на аеродромі тривав продаж наркотиків і спиртних напоїв під прапорами Партії Регіонів, виборці Рижука С.М. у стані наркотичного сп’яніння колективно відправляли природні потреби на тренажерах навчально-тренувальної бази, крушили авіаційну техніку. Внаслідок погрому, вчиненого на аеродромі, навчально-тренувальна база наразі перебуває в непридатному стані через велику кількість екскрементів, пошкоджено кафе, потрощені два літаки Ан-2.

Попсуй-політикам цього здалось замало. Організатори нарко-фестивалю 23 серпня 2012 року завезли потужне освітлювальне та звукопідсилювальне устаткування, підключились до нашого енергорозподільчого щита й всю ніч споживали електроенергію за рахунок Авіаспортцентру ім. В.Закорецької, який є громадською організацією й існує виключно на особисті кошти спортсменів-парашутистів.

У зв’язку з викладеним нами був направлений лист до Житомирської обласної організації Партії Регіонів з вимогою прибрати з аеродрому продукти своєї діяльності та відшкодувати завдані збитки. Відповіді ми не одержали, через що будемо звертатись до суду, а також до Центральної виборчої комісії з вимогою зняти з реєстрації кандидата в народні депутати Рижука С.М., який, користуючись своїми адміністративними повноваженнями, займається пропагандою наркоманії, проводить антисоціальні заходи, примушує спортсменів-парашутистів оплачувати витрати на свою передвиборну кампанію.

Оскільки Житомирським міським осередком Партії Регіонів вже оголошено, що фестиваль важких наркотиків «Угар Ангара» на підтримку Рижука С.М. буде повторно проведений на території нашої навчально-тренувальної бази наприкінці жовтня 2012 року (орієнтовно за тиждень до виборів народних депутатів України), подальші роботи з впорядкування території аеродрому та проведення спортивних змагань втрачають сенс.

 

Коментування вимкнено на “Партія Регіонів зірвала проведення ІІ-го Відкритого чемпіонату Житомирської області з парашутного багатоборства”