Святкування Дня десантника

Житомир – місто десантників. Тож не дивно, що День аеромобільних військ, який відзначається 2 серпня, вважається найбільшим міським святом, а його святкування традиційно перетворюється на велелюдний захід. Цього року, 31 липня, День аеромобільних військ-День десантника вперше святкувався на базі Авіаційно-спортивного центру імені Валентини Закорецької. Організаторами свята виступили також громадська організація «Купол», що об’єднує ветеранів десантних і аеромобільних військ Житомирської області, та Клуб «Авіатик».

Попри передане напередодні штормове попередження, погода була милостивою. Тож зрання в неділю на аеродромі «Смоковка», де розташована навчально-тренувальна база Авіаспортцентру ім. В.Закорецької, стали збиратись люди.

 

Для відвідувачів свята просто неба була розгорнута виставка парашутно-десантної техніки,

а також виставка бойової техніки, що перебуває на озброєнні Аеромобільних військ.

Тисячі людей, що прийшли цього дня на аеродром, стали свідками показового учбового тактичного бою військовослужбовців-десантників 95-ї аеромобільної бригади.

Урешті-решт, к великому задоволенню глядачів, десантникам вдалося підбити вертоліт умовного противника.

Отже, святкували на славу всі: і нинішні десантники,

і колишні,і їх бойові подруги

Після рукопашних боїв розвідників на аеродромі почались польоти легкої авіації Клубу «Авіатик»

 

Гвинтокрила техніка, літаки, мотодельтоплани – всі ці повітряні судна об’єднані спільною назвою “авіація загального призначення”.

Для тих, хто вирішив випробувати себе в стрільбі, на навчально-тренувальній базі Авіаспортцентру ім. В.Закорецької на час святквання працював тир.

Ну, а самі відчайдушні в цей час готувались до виконання стрибка з десантним парашутом.

 

Але спочатку в небо здійнялись інструктори Авіаспортцентру ім. В.Закорецької, щоби виконати показові стрибки для гостей свята.

Після цього черга дійшла й до неофітів, які цього дня виконали свій перший стрибок