Авіаспортцентру ім. В.Закорецької делеговані державні повноваження

З 6 серпня 2012 року, відповідно до Договору про співробітництво з Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, Авіаційно-спортивному центру ім. Валентини Закорецької надані державні повноваження щодо розвитку парашутного, літакового, вертолітного, авіамодельного, парапланерного, дельтапланерного, повітроплавального спорту й спорту надлегких літальних апаратів на території Житомирської області.

Відповідно до цього Договору Авіаспортцентру ім. В.Закорецької делеговано виключне право:

  • представляти парашутний, літаковий, вертолітний, авіамодельний, парапланерний, дельтапланерний, повітроплавальний спорт і спорт надлегких літальних апаратів на відповідних національних спортивних змаганнях,
  • формувати команди Житомирської області з авіаційних видів спорту,
  • організовувати та проводити офіційні змагання територіального рівня,
  • розробляти календарний план спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів.

Одночасно Авіаспортцентр ім. В.Закорецької взяв на себе зобов’язання забезпечувати розвиток у регіоні авіаційних видів спорту, сприяти підготовці та підвищенню кваліфікації тренерів і суддів, створювати секції в колективах фізкультури,  оновлювати матеріально-технічну базу.

Відповідно до вимог пункту 3 частини 1 статті 13 Закону України “Про доступ до публічної інформації” Авіаспорцтентр ім. В.Закорецької з 6 серпня 2012 року є розпорядником інформації стосовно розвитку авіаційних видів спорту в Житомирській області і зобов’язаний її оприлюднювати та надавати на інформаційні запити в порядку та строки, передбачені цим Законом.

З текстом Договору про співробітництво між  Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації та Авіаційно-спортивним центром ім. Валентини Закорецької можна ознайомитись за наступним посиланням:

Договір про співробітництво

 *          *           *