Стрибки з парашутом до кінця 2013 року виконуватимуться на аеродромі “Гардишівка” в м.Бердичів

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на аеродромі «Житомир-Смоковка», стрибки з парашутом до кінця 2013 року будуть здійснюватись на аеродромі «Гардишівка» в м.Бердичів, на базі літакової ланки Авіаційно-спортивного центру ім. Валентини Закорецької. Для тих, хто бажає вперше здійснити стрибок з десантним парашутом, щоп’ятниці з 15:00, щосуботи й неділі з 9:00  проводяться заняття в ланці парашутно-десантної підготовки, яка наразі переведена на аеродром “Гардишівка”.

У дні, коли виконуються парашутні стрибки,  Авіаспортцентр ім. В.Закорецької має можливість подавати на Центральний автовокзал м.Житомир (вул. Київська) автобус  для доставки парашутистів на аеродром “Гардишівка”.

Для організації доставки парашутистів на аеродром та планування льотних змін адміністрація Авіаспортцентру ім. В.Закорецької просить панів стрибунів завчасно інформувати про свої бажання через форум сайту. Для формування групи парашутистів, що бажають вперше виконати стрибок, або тих, хто має невеликий стрибковий досвід, повідомлення слід залишати на «Форумі» в темі «Парашутні стрибки початківців». Ті, хто допущений до виконання стрибків з висоти 2200м (стрибки з десантним парашутом з затримкою розкриття ранця на 35с, спортивні акробатичні стрибки тощо), мають відмітитись на «Форумі» в темі «Формування групи для виконання стрибків з висоти 2200м». В повідомленні слід зазначати кількість людей, що бажають виконати стрибок з парашутом, і чи потрібно резервувати місця в автобусі.

Ті, хто добиратимуться  на аеродром власним автотранспортом з боку Житомира чи Вінниці, мають в’їхати в м.Бердичів і рухатись містом по дороговказах у напрямку м.Хмільник. На виїзді з Бердичева дорога буде розгалужуватись (у цьому місці розташована АЗС та крамниця): головна дорога піде прямо в бік Хмельника, другорядна – правіше, у бік села Радянське. Нею й треба їхати. Аеродром розташовний зліва від дороги після с.Радянське перед с.Гардишівка.

Для користувачів GPS-навігаторів: координати контрольної точки аеродрому 495354N 0282609E.

Довідки за телефоном 097 399 11 95