У жовтні вперше відбудеться Відкритий чемпіонат Житомирської області з парашутного багатоборства

З 6 по 10 жовтня 2011 року на базі Авіаспортцентру ім. В.Закорецької вперше проводитиметься Відкритий чемпіонат Житомирської області з парашутного багатоборства. Змагання будуть розіграні за програмою ІІІ-го розряду для спортсменів початкового рівня підготовки й включатимуть стрибок з круглим парашутом (Д-5, Д-6 або Д-1-5У), біг на дистанцію 1500м для чоловіків і 800м для жінок та плавання довільним стилем на дистанцію 50м. Участь у змаганнях зможе взяти будь-який парашутист з будь-якого регіону України не молодший 1997 року народження, який має не менше 3-х стрибків з парашутом, допущений до виконання парашутних стрибків у 2011 році, вміє бігати та плавати.

Всі видатки на проведення Чемпіонату та проживання його учасників Організатор змагань – Авіаспортцентр ім. В.Закорецької – бере на себе. Учасники змагань можуть як представляти спортивні чи авіаційні організації, так і виступати від свого імені.

Для участі в змаганнях учасник має подати 6 жовтня 2011 року в мандатну комісію Чемпіонату:

–        заявку встановленої форми;

–        паспорт або документ, що його замінює (свідоцтво про народження, військовий квиток і т.п.);

–        документ (довідку, свідоцтво парашутиста, парашутну книжка тощо), який засвідчує кількість виконаних стрибків;

–        документ, що підтверджує проходження медичної комісії з допуском до стрибків з парашутом на поточний рік;

–        страховий поліс від нещасного випадку з покриттям на суму не менше 5 тис. грн., дійсний при виконанні стрибків з парашутом на період проведення змагань;

–        у разі прибуття на змагання зі своїм парашутом – два примірники акта техогляду парашутної системи й страхувальних приладів встановленого зразка та документи на парашутну систему й страхувальні прилади.

У випадку відсутності страхового полісу, застрахуватись можна буде перед початком змагань безпосередньо на аеродромі.

Тим учасникам, які прибудуть на змагання без своїх парашутів, Організатор безкоштовно надасть укладені основні парашути Д-5 або Д-1-5У і запасні парашути З-5.

За програмою Чемпіонату, 7 жовтня учасники виконають стрибок з парашутом з висоти 900м. Суддями на борту за 5-ти бальною шкалою буде оцінюватись техніка відокремлення від повітряного судна: для парашутиста, який виконуватиме стрибок з десантним парашутом Д-5 або Д-6, – під 45 градусів у бік хвоста літака; для парашутиста, який виконуватиме стрибок з парашутом Д-1-5У – «на потік». Також буде оцінюватись техніка приземлення та збирання парашута. Збирання парашута буде проводитись після стрибка з оцінкою витраченого часу та правильності виконання.

На 8 жовтня заплановане плавання в басейні на дистанції 50м довільним стилем. На 9-те – біг. 10 жовтня – резервний день на випадок несприятливої погоди.