Весна-2013: навчально-тренувальні збори парашутистів

З 27 квітня по 12 травня 2013 року на базі літакової ланки Авіаспортцентру ім. В.Закорецької в м. Бердичеві (аеродром “Гардишівка”) проводитимуться навчально-тренувальні збори з парашутного багатоборства та класичного парашутизму. У ході зборів відбуватимуться тренування штатної команди Авіаспортцентру ім. В.Закорецької, а також підготовка спортсменів-початківців до обласного чемпіонату з парашутного багатоборства за програмою ІІІ розряду. Участь у цих зборах зможуть взяти всі охочі.

Орієнтовний графік начально-тренувальних зборів:

27.04.13 – субота: легкоатлетичний біг, парашутні стрибки

28.04.13 – неділя: легкоатлетичний біг, парашутні стрибки

29.04.13 – понеділок: плавання в басейні

30.04.13 – вівторок: плавання в басейні

01.05.13 – середа: легкоатлетичний біг, парашутні стрибки

02.05.13 – четвер: легкоатлетичний біг, парашутні стрибки

03.05.13 – п’ятниця: легкоатлетичний біг, парашутні стрибки

04.05.13 – субота: легкоатлетичний біг, парашутні стрибки

06.05.13 –  понеділок: легкоатлетичний біг, плавання в басейні

07.05.13 –  вівторок: легкоатлетичний біг, загально-фізична підготовка

08.05.13 –  середа: легкоатлетичний біг, плавання в басейні

09.05.13 –  четвер: легкоатлетичний біг, парашутні стрибки

10.05.13 –  п’ятниця: легкоатлетичний біг, парашутні стрибки

11.05.13 –  субота: легкоатлетичний біг, парашутні стрибки

12.05.13 –  неділя: легкоатлетичний біг, парашутні стрибки

 

У випадку нельотної погоди замість парашутних стрибків з учасниками зборів будуть проводитись теоретичні заняття, заняття з загально-фізичної підготовки (у спортзалі) чи тренування з плавання (у басейні).

Учасники зборів можуть жити як безпосередньо на аеродромі в наметовому містечку, де встановлять армійські намети, так і в готелі “Золота Підкова” неподалік аеродрому, звідкіля їх привозитимуть на стрибки автобусом. Розміщення в готелі – у двох або тримісних номерах з телевізором і Wi-Fi, вартість одного місця – 100грн. на добу. На аеродромі також будуть створені належні умови для проживання в наметах і харчування. За бажанням учасників зборів на аеродром доставлятимуться гарячі обіди.

Учасники зборів, які не є членами команди Авіаспортцентру ім. В.Закорецької, парашутні стрибки оплачуватимуть. Але для спортсменів з інших організацій та осіб, які займаються спортом самостійно, мають власну парашутну систему для точності приземлення й планують брати участь у змаганнях з парашутного багатоборства або класичного парашутизму, оплата буде встановлена на мінімальному рівні за собівартістю бензину.

Окрім того, для парашутистів-багатоборців будуть організовані тренування з бігу та плавання. У цих тренуваннях зможуть безплатно взяти участь усі бажаючі.

Одночасно з навчально-тренувальними зборами на аеродромі “Гардишівка” відбуватимуться в звичайному режимі парашутні стрибки для всіх охочих з висоти від 900 до 2500м, у тому числі – для тих, хто бажає вперше виконати стрибок з десантним парашутом. У цей період парашутні стрибки на аеродромі “Житомир-Смоковка” проводитись не будуть. Тому для доставки відвідувачів і парашутистів на аеродром “Гардишівка” Авіаспортцентр ім. В.Закорецької в стрибкові дні буде своїм коштом подавати автобуси на автостанції Житомира, Вінниці та Бердичева за попередніми заявками.

Для мешканців м.Хмельницька, яка бажають виконати стрибок з парашутом, організовані спеціальні рейси легкового автотранспорту та мікроавтобусів з доставкою безпосередньо на аеродром “Гардишівка”. Запис у групу здійснюється за телефоном 067 921 34 78.

Зв’язок з адміністрацією з приводу участі в зборах, проведення парашутних стрибків,  поселення в готелі, подачі автобусів та  з інших питань – через форум сайту Авіаспортцентру ім.В.Закорецької, електронною поштою info@ascentre.org.ua або телефоном 050 327 18 02.