Робота Авіаспортцентру ім. В.Закорецької в зимовий період

Попри настання холодної пори року, в Авіаспортивному центрі ім. В.Закорецької продовжують у звичному режимі працювати всі авіаційні ланки: парашутно-десантної підготовки, парашутно-спортивної підготовки та літакова. Стрибки з парашутом впродовж зими виконуватимуться, як і влітку, на території колишнього обласного аеропорту «Житомир (Смоковка)» – по суботах і неділях з 9-00 год. з висоти від 900 до 2200м. Для тих, хто бажає вперше здійснити самостійний стрибок з десантним парашутом, щоп’ятниці з 15:00, щосуботи й неділі з 9:00 проводяться заняття в ланці парашутно-десантної підготовки.

Суцільна хмарність або низька температура не є перешкодою для виконання парашутних стрибків, якщо нижній край хмар знаходиться на висоті понад 500м, сила вітру біля землі не перевищує 5м/с і відсутні опади. Теоретичні заняття й укладка парашутів будуть проводитись у приміщенні, яке опалюється.  Рішення про початок льотної зміни прийматиметься керівником стрибків відповідно до фактичних метеоумов у районі аеродрому та в разі достатньої кількості осіб (не менше 10), що бажають виконати стрибок з парашутом.

Парашутні стрибки в зимовий період організовуватимуться адміністрацією Авіаспортцентру ім. В.Закорецької на підставі попередніх заявок.  Заявки від бажаючих виконати стрибок з парашутом подаються до 10-00 год. кожної п’ятниці шляхом залишення відповідного повідомлення на сайті в розділі «Форум».

Для формування групи парашутистів, що бажають вперше виконати стрибок, або тих, хто має невеликий стрибковий досвід, повідомлення слід залишати на «Форумі» в темі «Парашутні стрибки початківців». Ті, хто допущений до виконання стрибків з висоти 2200м (стрибки з десантним парашутом з затримкою розкриття ранця на 35с, спортивні акробатичні стрибки тощо), мають відмітитись на «Форумі» в темі «Формування групи для виконання стрибків з висоти 2200м».

У зимовий період повітряний простір для виконання стрибків з парашутом буде резервуватись лише в разі достатньої кількості бажаючих. У випадку скасування польотів на десантування (через погодні умови, у зв’язку з  браком попередніх заявок від парашутистів та ін.) адміністрація Авіаспортцентру ім. В.Закорецької завчасно повідомлятиме про це також на “Форумі”.

Для мешканців м.Хмельницька, яка бажають виконати стрибок з парашутом, організовані спеціальні рейси легкового автотранспорту та мікроавтобусів за маршрутом “Хмельницький – аеродром “Житомир (Смоковка)”.  Запис у групу здійснюється за телефоном у Хмельницьку 067 921 34 78 .

Учбово-тренувальні та ознайомчі польоти виконуватимуться на базі літакової ланки Авіаспортцентру ім. В.Закорецької, розташованої поруч з м. Бердичів (злітно-посадковий майданчик «Гардишівка»), за попередніми заявками.

Ознайомчі польоти для всіх охочих на пілотажному літаку Як-52 виконуватимуться в м.Житомир залежно від фактичних метеоумов і стану злітно-посадкової смуги.

Телефон для довідок 050 327 18 02