Торговельно-розважальний центр “Глобал UA” відзначив своє трьохріччя парашутними стрибками

24 вересня 2011 року в Житомирі відбулось грандіозне дійство: чи не найбільший в Україні Торговельно-розважальний центр «Глобал UA» святкував свій день народження. Усередині на гостей чекали безкоштовні майстер-класи з макіяжу та різноманітні конкурси. На вулиці за територією комплексу розкинув своє шатро цирк «Шапіто», вирували пивний фестиваль, ярмарок продуктів, фестивалі шоколаду та морозива. На сцені, спорудженій на майдані перед торговельно-розважальним комплексом, виступали  Олександр Воєвуцький, Dr. Alban та Кузьма Скрябін. Останній, за сумісництвом, був ще й ведучим сцени. Але справжньою родзинкою свята став показовий парашутний стрибок з прапорами ТРЦ “Глобал UA”, які виконали інструктори Авіаспортцентру ім. В.Закорецької Максим Слободян і Володимир Бойко, приземлившись перед сценою.

Авіаспортивний центр імені Валентини Закорецької та розташований у м.Житомир Торговельно-розважальний центр «Глобал UA» – справжні друзі. І це не дивно, оскільки в «Глобал UA» працює чимало людей, закоханих у небо.

Кузьма, який вів концерт, був просто шокований майстерністю парашутистів і до останньої миті не міг повирити, що їм вдасться приземлитись на маленький майданчик перед сценою, звільнений на кілька хвилин від глядачів.

З великим здивуванням артисти довідадались, що спортсмени-парашутисти на змаганнях приземляються з кілометрової висоти в мішень радіусом 15см, намагаючись натиснути п’яткою “нуль” – кружечок радіусом 1см.