24 вересня 2011 року
Інструктори Авіаспортцентру ім. В.Закорецької виконали в цей день показові парашутні стрибки з прапорами на майдан перед Торговельно-розважальним центром “Глобал” в Житомирі.
- Кузьма, який вів концерт, був шокований майстерністю парашутистів і до останньої миті не міг повирити, що їм вдасться приземлитись на маленький майданчик перед сценою, звільнений на кілька хвилин від глядачів