Затверджено Положення про І-й Відкритий чемпіонат Житомирської області з парашутного багатоборства

Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації затверджено Положення про І-й Відкритий чемпіонат Житомирської області з парашутного багатоборства. Організатором змагань є Авіаспортцентр ім. В.Закорецької. Головним суддею змагань призначено суддю міжнародної категорії, заслуженого тренера України, рекордсмена світу з парашутного спорту Плохого В.М. (м.Харків). Змагання проводитимуться з 6 по 10 жовтня за програмою ІІІ розряду й міститимуть вправи: стрибок з парашутом з літака з оцінкою елементів стрибка (відокремлення та приземлення) і оцінкою збирання парашута після стрибка; плавання 50м довільним стилем; біг на стадіоні (у манежі) або на відкритій місцевості: чоловіки – 1500м, жінки – 800м. За підсумком вправ визначатимуться переможці та призери в особистій та командній першості з багатоборства.

Склад команд: для чоловіків – 3 особи, для жінок – 2 особи. Учасники змагань, які не входять до складу жодної команди, будуть виступати тільки в особистій першості. Члени команд будуть брати участь як у особистій, так і в командній першості. Команди утворюються на власний розсуд учасників, які подають в манданту комісію інформацію про склад команди, назву команди та капітана (представника) команди.

Змагання відбуватимуться за наступним графіком:

  • 6 жовтня – прибуття учасників на аеродром «Смоковка» (м. Житомир), проходження мандатної комісії;
  • 7 жовтня – урочисте відкриття змагань, стрибки з парашутом;
  • 8 жовтня – плавання;
  • 9 жовтня – біг, нагородження переможців, урочисте закриття змагань;
  • 10 жовтня – резервний день.

До участі в змаганнях допускаються учасники, яким на момент відкриття змагань виповнилось 14 років, які мають не менше 3 стрибків з круглим (десантним або учбово-тренувальним) парашутом, вміють плавати та долати дистанцію легкоатлетичного бігу, допущені до виконання стрибків з парашутом у 2011 році.

До участі в змаганнях запрошуються як представники спортивних і авіаційних організацій, так і окремі громадяни з будь-якого регіону України та інших держав.

Учасники, які відряджені на змагання організаціями, повинні пред’явити три примірники поіменної заявки, затвердженої керівником організації, встановленого зразка (Додаток до Положення №1). Учасники, що заявляються особисто від себе, подають індивідуальну заявку (Додаток до Положення №2), яку можна скласти безпосередньо на аеродромі при проходження мандатної комісії.

Також учасники змагань подають:

  • паспорт або свідоцтво про народження;
  • особисту книжку обліку стрибків з парашутом або інший документ, що посвідчує кількість виконаних стрибків;
  • документ, що підтверджує проходження медичної комісії з допуском до стрибків з парашутом на поточний рік;
  • страховий поліс від нещасного випадку з покриттям на суму не менше 5000,0 грн., дійсний при виконанні стрибків з парашутом на період проведення змагань.

Спортсмени, яким на день відкриття змагань не виповнилось 18 років, надають письмову згоду в довільній формі одного з батьків або осіб, що їх замінюють, на виконання сином або донькою стрибків з парашутом.

Учасники, що прибувають зі своїми парашутами, мають надати два примірники акта техогляду парашутних систем і страхувальних приладів встановленого зразка (Додаток до Положення №3) і документи на парашутні системи та страхувальні прилади. Тим учасникам, які не мають своїх парашутів, Авіаспортцентр ім. В.Закорецької для участі в змаганнях надасть безкоштовно необхідне парашутне спорядження.

Учасники, які не мають страхового полісу, можуть застрахуватись безпосередньо на аеродромі перед проходженням мандатної комісії.

Жодних грошових внесків ані учасники змагань, ані організації, що їх відрядили, для участі в Чемпіонаті не сплачують.

Вправи з плавання та бігу будуть виконуватись та оцінюватись відповідно до правил, що діють у спортивних дисциплінах «плавання» та «легка атлетика». Стрибок з парашутом буде виконуватись та оцінюватись відповідно до Додатку до Положення №4.

Довідки за телефоном 050 327 18 02.

Положення про І-й Відкритий чемпіонат Житомирської області з парашутного багатоборства разом з додатками можна скачати за наступними посиланнями:

ПОЛОЖЕННЯ

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4